I… S’HA ACABAT L’ESCOLA!!

IMG_1623

Un altre curs ha arribat a la fi. Com un sospir, els deu mesos escolars han passat volant i ja tornem a tenir aquí l’estiu!

Per tenir una cloenda com cal, avui hem celebrat a l’escola la nostra Festa de Fi de Curs, que enguany ha portat per títol “La Volta al Món”: dos alumnes de 6è -en el paper de conductors de la festa- han realitzat un viatge per diferents països i en cadascun d’ells han après una dansa.

Aquest viatge simbòlic volia representar, per una banda, l’esperit acollidor i integrador de la nostra escola, que rep tothom amb estima; i, d’altra banda, el viatge que els nostres alumnes de 6è comencen ara, fora de l’escola i cap a l’institut.

Ha estat una festa molt lluïda i hem estat en tot moment molt ben acompanyats per les famílies: mares, pares, avis, tiets, germans grans, … És un plaer tenir-vos amb nosaltres!!

Podreu veure les fotos i els vídeos clicant AQUÍ.

Bon estiu!! Ens veiem al setembre!!

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s